Výmena autoskla v meste Levice

Predaj a montáž autoskiel v meste Levice (predné, bočné a zadné). Dodávame a montujeme sklá na všetky typy vozidiel bez ohľadu na ich značku, model alebo vek. Používame automobilové sklá od popredných svetových výrobcov skla, vyrobené v súlade s európskymi normami.

autosklo levice vymena celneho skla

Poraďte sa s odborníkom, (1) či už ide o vzniknutú škodu, ktorú si chcete uplatniť v poisťovni,
(2) alebo si nové čelné sklo a jeho montáž budete platiť na vlastné náklady.

Vymeniť čelné sklo na aute za priateľnú cenu

Na Vojenskej ulici v Leviciach vykonáme obhliadku skla pre poisťovňu (pre zmluvnú poisťovňu), dodáme, vymeníme čelné sklo (príp. opravíme).

levice glass car pilkigton agc automotive splintex guardian slovakia

 

Autosklo 1 v Leviciach je zmluvným partnerom viacerých poisťovní

Súčasťou automobilov sú montované sklá v rôznych výbavách a prevedeniach. Zaujímate sa o cenu a postup pri výmene skla? Neváhajte a kontaktujte naše predajné a montážne stredisko. Motoristi z miest Šahy, Želiezovce, Tlmače a obcí okresu LV hľadajú našu prevádzku jednoducho, dielňu máme v centre mesta Levice -> Nájsť prevádzku

Čelné sklo ako bezpečnostná súčasť auta

Automobily ponúkajú vodičom pridaný komfort aj prostredníctvom čelného skla. Výbavu predného skla môže tvoriť snímač dažďa a svetla, prípadne displej Head UP a ohrev.

vybava sklo automobil anténa senzor dazd

Dokážeme zabezpečiť a vymeniť sklo v požadovanej kvalite a prevedení.

Ako dlho trvá dodanie a montáž?

Sklá na akýkoľvek automobil dokážeme bežne dodať do 24 až 48 hodín.

Najpoužívanejšie typy (Škoda, VW, Citroen, Peugeot, Renault, Kia, Hyundai) držíme na sklade. Výmena čelného alebo zadného skla trvá od dvoch do štyroch hodín od chvíle, kedy začneme pracovať na vozidle.

Náklady na výmenu prasknutého čelného okna

Významnou časťou nákladov na výmenu prasknutého skla za nové sú náklady na materiál. Na jednej strane stojí čelné sklo v závislosti od typu od cca 90, do 500 eur a viac. Na druhej strane je potrebné často meniť aj tesnenie skla a klipy. Nevyhnutné je použitie aktivátora, primeru a špeciálneho lepidla. Spravidla stojí výmena skla (materiál + práca) od 150, do niekoľkých stoviek eur *.

posudenie skody na automobil

U nás vymenené sklo za nové:

* je v požadovanej kvalite a prevedení
* montáž so zárukou

Neváhajte, informujte nás o postupe a cenách.