Informujte sa u nás 0905 852 961

0905 852 961

Výmena autoskla

Predaj a montáž autoskiel v meste Levice (predné, bočné a zadné)

Neváhajte a poraďte sa u nás, či sa už jedná o vzniknutú škodu, ktorú si chcete uplatniť v poisťovni, alebo si nové čelné sklo a jeho montáž hradíte na vlastné náklady. Pre riešenie je potrebné opísať značku, typ a rok výroby vozidla, príp. poistný produkt.

Navštívte Autosklo 1 v Leviciach informujte na č. 0905 852 961.

Čelné sklo ako bezpečnostná súčasť auta

Automobily ponúkajú vodičom pridaný komfort aj prostredníctvom čelného skla. Výbavu môže vytvoriť vyhrievanie čelného skla, senzor dažďa a svetla, prípadne Head UP Display. Dokážeme zabezpečiť a vymeniť sklo v požadovanej kvalite a prevedení.

Ako dlho trvá dodanie a montáž?

Sklá na akýkoľvek automobil dokážeme bežne dodať do 24 až 48 hodín. Najpoužívanejšie typy (pre Škody, VW, Citroen, Peugeot, Renault, Kia, Hyundai) držíme na sklade. Výmena čelného alebo zadného skla trvá od dvoch - do štyroch hodín, a to od chvíle, kedy začneme pracovať na vozidle.

Výmena skla na automobily v dielni, pri výmene skiel v Leviciach

Náklady na výmenu prasknutého čelného okna

Významnou súčasťou nákladov na výmenu prasknutého skla za nové, sú náklady na materiál. Na jednej strane stojí čelné sklo v závislosti od typu od cca 90, do 500eur a viac. Na druhej strane je potrebné často meniť aj tesnenie skla a klipy. Nevyhnutné je použitie aktivátora, primeru a špeciálneho lepidla. Spravidla stojí výmena skla (materiál + práca) od 150, do niekoľkých stoviek eur *.

Postup montáže predného skla

Lepiaca väzba medzi rozbitným čelným sklom a karosériou sa oddelí rezacím drôtom. Dosadacie plochy karosérie a nového čelného skla sú vyčistené a odmastnené. Nanášaný je primer, aktivátor a špeciálne lepidlo. Nasleduje odborne osadenie čelného skla, zafixovanie jeho polohy, príp. zapojenie senzorov. Auto je po 2 až 3 hodinách pripravené jazdiť. Samontná montáž skla stojí od 40 do 100Eur * (so zárukou).

O výmene skla sa informujte sa u nás.

* výhrada práva na individuálnu zmenu cien

Otváracie hodiny

otvaracie hodiny car glass times phone times

Pon - Pia od: 8:00 - 16:30 

Sobota - Nedeľa zatvorené

IČO: 41251849

Číslo ž. reg.: 420-16831

Poisťovne

Poisťovne, keď vznikne škoda.

Kontakt

celne sklo levice mobil kontakt adresa

Autosklo 1

Vojenská ulica 7
Levice
934 01

Slovenská republika

Mobil: 0905 852 961

Email: info@autosklo1.sk

Mapa

Autosklo 1 jedna na mape v meste Levice (Slovensko)Pre zobrazenie kliknite na mapu