Informujte sa u nás 0915 899 599

tel: 0915 899 599

Poistná udalosť a obhliadka pre poisťovňu?

S čiastočným alebo komplexným poistením máte šťastie, že poškodené sklo je prevažne preplácané poisťovňou. Poistná udalosť je náhodná udalosť, pri ktorej vzniká nárok na poistné plnenie (pokiaľ ide o dohodnuté poistné podmienky).

Pre viaceré poisťovne vykonávame obhliadky poškodených skiel.

Využite možnosť hlásenia poškodenia pod odborným dohľadom

Poistnú udalosť na vozidle je možné uplatniť zo zákonnej poistky PZP, havarijného poistenia a pripoistenia čelného skla.


Pobočka poisťovne Levice, ak vznikne škoda na skle.

poisťovňa levice hlasenie postup vojenská ulica

Administratíva s poisťovňou a obhliadka prasknutého skla

V súvislosti s poistnou udalosťou, obhliadkou poškodeného skla a následnou opravou alebo výmenou skla sa informujte u nás.

Pomôžeme vám s administratívou a hlásením vzniknutej škody na poisťovňu. V levickej prevádzke Autosklo 1 ušetríte čas a získate bezplatné posúdenie, či je oprava skla možná, alebo je potrebná výmena skla za nové. Návšteva poisťovne nie je nutná. Vyhľadajte Autoklo 1 Levice - Vojenská 7, alebo nám zatelefonujte: t. č. 0905 852 961

Pri PZP - Povinnom zmluvnom poistení je nevyhnutná úhrada za výmenu autoskla v hotovosti. V takom prípade si môže poškodený nárokovať preplatenie výmeny skla od poisťovne vinníka - poisteného.

Pri HP - Havarijnom poistení zákazník platí pri výmene čelného skla len * minimálna spoluúčasť, ako je uvedená v zmluve o poistnej udalosti. Bezhotovostná výmena teda môže znamenať, že nemusíte spravovať celú sumu za výmenu čelného skla.

Pokiaľ je možné čelné sklo "zachrániť" opravu prasklín alebo dóbov, tak v rámci platných nehôd poistenia neplatí. Oprava čelného skla je zadarmo: poisťovňa hradí opravu za vás.

Pri PČS - Pri poistení čelného skla zákazník štandardne za výmenu skla neplatí celú cenu *, pokiaľ nie je inak uvedené v zmluve. Poškodený uhrádza len čiastku spoluúčasť, napr. 5% alebo 10%, ako je uvedené v zmluve. Bezhotovostná výmena je možná.

Otváracie hodiny

otvaracie hodiny car glass times phone times

Pon - Pia od: 8:00 - 16:30 

Sobota - Nedeľa zatvorené

IČO: 41251849

Číslo ž. reg.: 420-16831

Poisťovne

Poisťovne, keď vznikne škoda.

Kontakt

mobilná adresa

Autosklo 1

Vojenská ulica 7
Levice
934 01

Slovenská republika

Mobil. tel: 0915 899 599

E-mail: info@autosklo1.sk

(Región: Levice, Šahy, Želiezovce)

Mapa

Autosklo 1 jedna na mape v meste Levice (Slovensko)Pre zobrazenie kliknite na mapu