Informujte sa u nás 0905 852 961

0905 852 961

Poistná udalosť

S čiastočným alebo komplexným poistením máte šťastie, že poškodené sklo je prevažne preplatené poisťovňou. Poistná udalosť je náhodná udalosť, pri ktorej vzniká nárok na poistné plnenie (keď súvisí s dohodnutými poistnými podmienkami).

“Výjdeme vám v ústrety komplexnou službou”

Využite možnosť nahlásiť škodu pod odborným dohľadom

Vzniknutú škodu (PU) na vozidle je môžné uplatňovať zo zákonného poistenia PZP, havarijného poistenia a z pripoistenia čelného skla.

Návšteva poisťovne za účelom hlásenia škody nie je nutná.

Allianz - Slovenská poisťovňa, AXA pojišťovna, Generali Poisťovňa, Groupama poisťovňa, KOMUNÁLNA poisťovňa, KOOPERATIVA poisťovňa, Onlia poisťovňa, Union poisťovňa, UNIQA poisťovňa, Wüstenrot poisťovňa.


Pobočka poisťovňa Levice, keď vznikne škoda na skle.

poistovna levice hlasenie postup vojenska ulica

V levickej prevádzke ušetríte čas a získate bezplatne posúdenie, či je oprava skla možná, alebo je nutná jeho výmena za nové.

Administratíva a obhliadka skla

V súvislosti s poistnou udalosťou, opravou alebo výmenou skla sa informujte u nás. Poradíme Vám ako postupovať, preberieme za vás administratívu s poisťovňou. Autoklo 1 Levice - Vojenská 7, alebo na t. č. 0905 852 961.

* Pre viaceré poisťovne vykonávame obhliadky poškodených skiel

Pri PZP - Povinnom zmluvnom poistení je nutná úhrada za výmenu autoskla. V takom prípade si poškodený môže nárokovať preplatenie výmeny skla od poisťovne vinníka - poisteného.

Pri HP - Havarijnom poistení zákazník zaplatí len * spoluúčasť 0€, 16,60€, 66€, 165€, tak ako je uvedené v zmluve o havarijnom poistení. Bezhotovostná výmena je možná.

Pri PČS - Pripoistení čelného skla vo väčšine prípadov zákazník za výmenu skla neplatí *, ak v zmluve nie je uvedené inak, napr. 5%. Bezhotovostná výmena je možná.

Kontaktujte nás aj v prípade, keď si škodu neuplatňujete v poisťovni. Výjdeme vám v ústrety komplexnou službou za priaznivých podmienok.

Otváracie hodiny

otvaracie hodiny car glass times phone times

Pon - Pia od: 8:00 - 16:30 

Sobota - Nedeľa zatvorené

IČO: 41251849

Číslo ž. reg.: 420-16831

Poisťovne

Poisťovne, keď vznikne škoda.

Kontakt

celne sklo levice mobil kontakt adresa

Autosklo 1

Vojenská ulica 7
Levice
934 01

Slovenská republika

Mobil: 0905 852 961

Email: info@autosklo1.sk

Mapa

Autosklo 1 jedna na mape v meste Levice (Slovensko)Pre zobrazenie kliknite na mapu