Informujte sa u nás 0905 852 961

0905 852 961

VÝMENA AUTOSKLA

Neváhajte a informujte sa u nás o cene nového skla. Pre poznanie ceny je nutné opísať značku, typ a rok výroby vozidla (príp. prevedenie skla).

Komu zveríte výmenu čelného skla?

Dokážeme zabezpečiť sklo v požadovanej kvalite a prevedení. Moderné automobily ponúkajú vodičom pridaný komfort aj prostredníctvom čelného skla. Výbavu skla môže tvoriť vyhrievanie čelného skla, senzor dažďa a svetla, či premietanie údajov na prednom okne.

vymena priazniva cena cennik prace montaze skla

Montáž vyžaduje odborníka!

Autosklo 1 Levice: od r. 2004 sme odborne opravili alebo vymenili viac ako 6500 čelných skiel. Nové sklo namontujeme so zárukou.

Výmena skla v dielni.

Koľko to bude stáť?

Pokiaľ nemáte uzatvorené havarijné poistenie alebo pripoistenie čelného skla, resp. nebudete si vzniknutú škodu uplatňovať ako poistnú udalosť PZP, tak neváhajte a informujte sa u nás o cene za výmenu nového skla.

Zaplatíte len spoluúčasť

Ak máte uzatvorenú havarijnú poistku (príp. pripoistenie čelného skla), vybavíte všetko priamo u nás a nie je potrebné chodiť do poisťovne. Hlásenie škody na poisťovňu vykonáte pod odborným dohľadom našich pracovníkov, priamo na našej prevádzke v Leviciach. U nás zaplatíte len spoluúčasť, ktorú máte dohodnutú v zmluve o havarijnom poistení (v príp. firmy čiastku DPH). Viac kliknite na Poistná udalosť.

Otváracie hodiny

otvaracie hodiny car glass times phone times

Pon - Pia od: 8:00 - 16:30 

Sobota - Nedeľa zatvorené

IČO: 41251849

Číslo ž. reg.: 420-16831

Poisťovne

Kontakt

celne sklo levice mobil kontakt adresa

Autosklo 1

934 01 Levice, Vojenská ulica 7

(Levice, Šahy, Želiezovce)

NR kraj - Slovenská republika

Mobil: 0905 852 961

Email: info@autosklo1.sk

Mapa

autosklok